24 наурыз  күні «Музей арт-терапиясы» жобасы аясында жас ақын  бард Вадим Кимнің «Стихотерапия» жаңа жинағының тұсау кесері өтті.

Вадим Ким, белсенді поэзия жыршысы, музыкант және қоғам өкілі ретінде қарағандылықтарға жақсы танымал.  Жас ақын-бард әдеби музыкалық шараларға, фестивальдар мен конкурстарға үнемі қатысып отырады.  Ол шаралар тек музейде ғана емес басқа жердерде өтетін шаралар болуы мүмкін.  Қазақстан мен Қарағанды қаласында жастардың арт-алаңында өтетін шаралардың барлығына қатысады.

Жинақтың тұсаукесері поэзия мен концерт түрінде ерекше өтті. Сонымен қатар ерекше сценариімен де тамаша басқа шаралардан өзгерек басқаша өтті. Жинаққа музыкалық сүймелдеумен оқылған аудиодиск өлеңдер жинағы да енді.

Вадим Ким өзінің бұл жинағын жастар жылына арнады.