16 мамыр  сағ. 18.30 –да Халықаралық музей күніне және Жастар жылына орай  «Музей түні» «Дизайнерлік шабаш» кешкі мерекелік шоуы болып өтті.  Қарағанды сән колледжінің дайындаған костюмдер сәнін көрсетуі өте тартымды көрермендерге таша көңіл-күй сыйлады.  «Шығыс», «Музей түні»,  «Рок шок»,  «Қыздар-сарбаздар», «Барлығы балға», «Өз жолың» киімдер коллекциясының көрсетілімі, постижа өнері, шәш сәндеу дизайны, теріден эко картина, интерьер дизайны,  модульді панно, арт-объекты, «пәтердің виртуальды шындығы», 3-Д принтер,  гидропоника және фитокартиналар,  «Тұрғын үй салудағы  IT технология», эстрадалық ансамбль, саксофон үні т.б.

Шоу серіктестері:

Сән колледжі, Қарағанды техникалық-құрылыс колледжі, Қарағанды өндірістік-технологиялық колледжі, Қарағанды мемлекеттік техникалық университеті, «Рококо» сән театры.  «Шахтер» КМҚК,   «Астана» балалар және жасөспірімдер клубы, Қарағанды экономика және статистика колледжі

№ 1 өнер мектебі. Мерекелік шоуға жас балалардан бастап 30 жасқа дейінгі жастар қатысты.